Kurzy

Pátek 7. 4.

Jutový závěs zdobený filcovými výřezy – na výběr máte několik barev juty a mnoho tvarů a barev filcu. Jednoduchý kurz, zvládnou i velmi malé děti, ale vyřádí se i dospělí.

 

Sobota 8. 4.

Vláčkování – papírové tvoření s tématem vláčků jako doplňkový program „Interaktivní výstavy a ježdění vláčků“ na modulové železnici. Akce probíhá v DDM-SVČ Junior v Chotěboři po celý víkend.

 

Pondělí 10. 4.

Textilní  jarní dekorace – šitá vajíčka zdobená různými výřezy, ovečka se čtyřlístkem pro štěstí, ovečka chundelka, ovečka z bambulky.

 

Úterý 11. 4. 

Batoh napříč zad – batoh s jedním ramenním popruhem, díky kterému je na zádech umístěn šikmo, má zajímavý, neokoukaný tvar, který nadchne především mládež, ale nebrání se mu ani starší (ženy i muži). Užijete ho také na kole.

 

Středa 12. 4.

Jarní dekorace z pěnovky – vyzdobte si byt ovečkami, zajíčky, kuřátky či vajíčky. Na dílničku je připraveno mnoho tvarů v různých barvách z pěnovky, které si kombinujete dle vlastní fantazie.

 

Úterý 18. 4.

Chrámová okna – velmi efektní vzor, který patří do skupiny  3D vzorů. Vhodné pro středně pokročilé švadlenky

 

Středa 19. 4.

Textilní  jarní věnec  - látkový základ věnce vyplníme rounem a ozdobíme filcovými květinami a pěnovkovými motýly.

 

Čtvrtek 20. 4.

Patchworkový klub 15 -18 hodin posezení nad kávou a společnými tématy, společné klubové šití nových vzorů s novými lektory.

 

Pátek 21. 4. 

Taštička vrtule – neokoukaný tvar  taštičky na kosmetiku, psací potřeby..... Vhodné i pro začátečníky.

 

Sobota 22. 4.

Batoh napříč zad – batoh s jedním ramením popruhem, díky kterému je na zádech umístěn šikmo, má zajímavý tvar, který nadchne především mládež, ale nebrání se mu ani starší (muži  i ženy). Užijete ho také na kole. Kurz proběhne za účasti minimálně 4 osob.

 

Pondělí 24. 4.

Rámeček na fotografii dekorovaný filcovými výřezy – dřevěný základ polepíme   filcovými nebo pěnovkovými tvary, které jsou k dispozici v různých tvarech a barvách. Vhodné pro děti i dospělé. 

 

Úterý 25. 4.

Taška na patchworkové pomůcky – jedná se o obal, do kterého se vejde řezací deska 45x60 cm, pravítko 30x30 cm, 15x15 cm, řezáky, nůžky, tužky.... A jako samostatný díl, který se také  připevní na tašku, je obal na pravítko 15x60 cm. Tašku využijete při přesunech na kurzy, chatu a také doma jako kapsář, kde pomůcky uskladníte.

 

Středa 26. 4.  

Čarodějnice – výroba čarodějné dekorace z papíru, pěnovky  nebo textilu.

 

Pátek   28. 4.

Leptání skla – touto technikou můžeme vytvořit zajímavý dárek, nebo památeční předmět.  Na skleničku, svícen, zrcadlo, zavařovací sklenici lze leptat text i různé tvary, tentokrát    jsou připraveny motýlci, kytičky, nebo třeba čarodějnice... Zvládnou i větší děti.

 

Je možné uspořádat i  kurz na přání pro uzavřené skupiny (přátel, spolupracovníků, škol, školek, netradiční narozeniny apod.)

Na Vaši návštěvu se těším i v obchodě.

 

Ukázka výrobků z kurzů je v záložce Fotogalerie

Pro veškeré další informace mě neváhejte  kontaktovat na tomto mailu nebo tel. 604775808

Na setkání se těší Iva Jouklová

 

 

Cena kurzů:

Celodenní  tj. 7 hodin -  900 do 1600  200,- Kč

3 hodinový 100,-  ( 9-12 hodin, nebo 13-16 hodin, nebo 16-19 hodin)

2 hodinový 80,- Kč

V případě předplacení více kurzů bude poskytována množstevní sleva.

Cena tzv. klubového setkávání  aneb radost ze společného tvoření (tj. žádná technika se nevyučuje, účastnice si přinesou jakékoli  dílo, na kterém pracují) 80,- Kč za celý den, 40,- Kč za 3 hodiny.

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: